Kuriosa silver
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KURIOSA, silver, ca 35 dlr, bestående av: 5 hållare för läppstift, 15 cigarettmunstycken, 1 fällbar kam, flertalet broscher samt monogram och bokstäver, 6 par manschettknappar, 1 silverfat, svenska import samt kontrollstämplar, varierande mått, medföljer smyckesskrin i konstläder med meanderdekor, skrinets mått ca 28x20 cm
Ingår i temaauktionen Selected silver
Bruksslitage
886647
2021-03-12