Kuriosa silver

Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver
Kuriosa silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KURIOSA, silver, ca 35 dlr, bestående av: 5 hållare för läppstift, 15 cigarettmunstycken, 1 fällbar kam, flertalet broscher samt monogram och bokstäver, 6 par manschettknappar, 1 silverfat, svenska import samt kontrollstämplar, varierande mått, medföljer smyckesskrin i konstläder med meanderdekor, skrinets mått ca 28x20 cm

Ingår i temaauktionen Selected silver

Bruksslitage

886647

2021-03-12