Skål samt vas
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, VAS, 2 dlr., glas, Carlos R Pebaque (född 1950), Gullaskruf, etikettmärkt, signerad undertill, samt Anne Nilsson (född 1953), Orrefors, etikettmärkt, signerad undertill, höjd ca 9,5-14,5 cm
Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas
Obetydligt slitage
886653
2021-03-13