Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
800 SEK
ÅDERLÅTARE, daterad 1708, mässing samt ask i skuret i trä, längd 7,5 cm, bredd 5,3, höjd 2 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, ej komplett
886661
2021-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här