Ådersnäppare

Ådersnäppare
Ådersnäppare
Ådersnäppare
Ådersnäppare
Ådersnäppare
Ådersnäppare

Klubbat för:

1 700 SEK

800 SEK

ÅDERLÅTARE, daterad 1708, mässing samt ask i skuret i trä, längd 7,5 cm, bredd 5,3, höjd 2 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, ej komplett

886661

2021-03-11