Svend Middelboe ´´Verona´´ skärmar
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEND MIDDELBOE, "Verona´´, takskärmar, 4 st, formgiven under 1960-talet, 7 lameller i vitlackerad plåt, höjd ca 30, diameter ca 40 cm, el och upphängning saknas
Endast skärmar, bruks- och åldersrelaterat slitage
886665
2021-03-11