Svend Middelboe ´´Verona´´ skärmar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEND MIDDELBOE, "Verona´´, takskärmar, 4 st, formgiven under 1960-talet, 7 lameller i vitlackerad plåt, höjd ca 30, diameter ca 40 cm, el och upphängning saknas

Endast skärmar, bruks- och åldersrelaterat slitage

886665

2021-03-11