Skulptur samt vas
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, VAS, 2 dlr., glas, Kosta Boda, Kjell Engman (född 1946), etikettmärkt, signerad undertill, samt Bertil Vallien (född 1938), "Metropolis", etikettmärkt, signerad undertill, höjd ca 16-23 cm
Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas
Slitage, spricka, kantskada
886669
2021-03-13