John Adam Houston, oljemålning

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOHN ADAM HOUSTON (England, 1813-1884): "Pleasing reflections", monogramsignerad JAH 83, a tergo betitlad och daterad 1883, 76x51 cm

Krackelerad, smärre färgbortfall, retuscher

886673

2021-03-10