Klubbat för:
39 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOHN ADAM HOUSTON (England, 1813-1884): "Pleasing reflections", monogramsignerad JAH 83, a tergo betitlad och daterad 1883, 76x51 cm
Krackelerad, smärre färgbortfall, retuscher
886673
2021-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här