Tallrikar Kina
2021-03-11
886679
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TALLRIKAR, Kina, 7 st, dekor i underglasyrblått, diameter ca 24 cm
Nagg, sprickor, slitage