Axel Fahlcrantz oljemålning

Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): Landskap i aftonrodnad, signerad A Fahlcrantz, olja på duk, 111x148 cm

Retuscheringar

886684

2021-03-08