Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Komposition med exotiska arbetare, olja på duk, signerad och daterad -39, ca 64x115 cm
Ingår i temaauktionen kvinnliga konstnärer
886686
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här