Brita Nordencreutz oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Komposition med exotiska arbetare, olja på duk, signerad och daterad -39, ca 64x115 cm

Ingår i temaauktionen kvinnliga konstnärer

886686

2021-03-08