Sylvia Leuchovius

Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SYLVIA LEUCHOVIUS, 3 st fat, Ateljé Rörstrand, glaserat stengods, dekor av fåglar mm i relief, monogramsignerad samt numrerad 384, 527/800, största mått ca 46x26 cm

Kuntoraportti

Stora fatet sekunda, nerslipad numrering

886725

Päivämäärä:

2021-03-11