Sylvia Leuchovius
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SYLVIA LEUCHOVIUS, 3 st fat, Ateljé Rörstrand, glaserat stengods, dekor av fåglar mm i relief, monogramsignerad samt numrerad 384, 527/800, största mått ca 46x26 cm
Kuntoraportti
Stora fatet sekunda, nerslipad numrering
886725
Päivämäärä:
2021-03-11