Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

5 600 SEK

4 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): "Stolta stad", signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 58x86 cm

886756

2021-03-09