Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Frankrike, 1800-talets andra hälft, empirestil, höjd ca 27 cm
Tidigare omgjorda till bordsarmaturer, återställda men med borrade hål, slitage
886758
2021-03-12