K-G NILSON

K-G NILSON
K-G NILSON
K-G NILSON
K-G NILSON

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

K-G NILSON (f. 1942): "I rörelse", signerad och daterad KG Nilsson 1988, numrerad 31/225, färgserigrafi, ca 54x32 cm

Ej examinerad ur ram

886777

2021-03-13