Sven Lignell olja på duk

Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN LIGNELL (1927-2014): Lekande barn, signerad, olja på duk, ca 59 x 79 cm

886791

2021-03-13