Gösta Calmeyer oljemålning

Gösta Calmeyer oljemålning
Gösta Calmeyer oljemålning
Gösta Calmeyer oljemålning
Gösta Calmeyer oljemålning
Gösta Calmeyer oljemålning
Gösta Calmeyer oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA CALMEYER (Norge/Sverige, född 1927 i New York): Kustmotiv, signerad Calmeyer 73, olja på duk, 81x120 cm

886795

2021-03-08