Jacques-Clément Wagrez oljemålning

Klubbat för:

1 050 EUR

Utropspris

1 200 EUR

JACQUES-CLÉMENT WAGREZ (1850-1908) porträtt av flicka, signerad samt daterad 1882, olja på duk, 47,5 x 36 cm

886820

2021-03-08