Santeri Salokivi 2 målningar
Klubbat för:
480 EUR
Utropspris
600 EUR
SANTERI SALOKIVI (1886-1940) Porträtt av dam, a tergo målning med modelltorso samt mindre målning med ansiktsstudie hörande till torson, olja på duk, 77x60 cm & 32x32 cm
Proveniens: konstnärens familj
skador
886838
2021-03-08