Antti Favén teckning

Antti Favén teckning
Antti Favén teckning
Antti Favén teckning
Antti Favén teckning
Antti Favén teckning
Antti Favén teckning
Antti Favén teckning
Antti Favén teckning

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

250 EUR

ANTTI FAVÉN (1882-1948): Liggande modell, signerad samt daterad 1914, teckning, 35x62 cm

886847

2021-03-08