Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
250 EUR
ANTTI FAVÉN (1882-1948): Liggande modell, signerad samt daterad 1914, teckning, 35x62 cm
886847
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här