Onni Mansnerus träsnitt 2 st
Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
80 EUR
ONNI MANSNERUS (1906-1980) 2 st, stadsbild, signerad samt daterad 1953, träsnitt, Tpl´ kv, 44x34 cm, kråkor, signerad samt daterad 1952, träsnitt, Tpl´a 1/5, 31x40 cm
ej examinerade ur ram, bladet med kråkorna sitter löst i ramen
886851
2021-03-08