Onni Mansnerus träsnitt 2 st

Onni Mansnerus träsnitt 2 st
Onni Mansnerus träsnitt 2 st
Onni Mansnerus träsnitt 2 st
Onni Mansnerus träsnitt 2 st
Onni Mansnerus träsnitt 2 st
Onni Mansnerus träsnitt 2 st
Onni Mansnerus träsnitt 2 st
Onni Mansnerus träsnitt 2 st
Onni Mansnerus träsnitt 2 st
Onni Mansnerus träsnitt 2 st
Onni Mansnerus träsnitt 2 st
Onni Mansnerus träsnitt 2 st

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

80 EUR

ONNI MANSNERUS (1906-1980) 2 st, stadsbild, signerad samt daterad 1953, träsnitt, Tpl´ kv, 44x34 cm, kråkor, signerad samt daterad 1952, träsnitt, Tpl´a 1/5, 31x40 cm

ej examinerade ur ram, bladet med kråkorna sitter löst i ramen

886851

2021-03-08