Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIDOBORD, 1800-tal, bambuimitation, underrede i bemålat järn, skivor i marmor, höjd ca 58, 47x30 cm
En skiva med lagning, i övrigt åldersrelaterat slitage, visst färgbortfall
886870
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här