Sidobord marmor

Sidobord marmor
Sidobord marmor
Sidobord marmor
Sidobord marmor
Sidobord marmor
Sidobord marmor
Sidobord marmor
Sidobord marmor
Sidobord marmor
Sidobord marmor

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIDOBORD, 1800-tal, bambuimitation, underrede i bemålat järn, skivor i marmor, höjd ca 58, 47x30 cm

En skiva med lagning, i övrigt åldersrelaterat slitage, visst färgbortfall

886870

2021-03-08