Skrivbord empire
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets början, empire, fanerat i mahogny, intarsia i form av kompassros och bård med romber, höjd ca 78, 110x78 cm
Intarsian delvis lossad samt rest, saknar lås och nyckel
886874
2021-03-08