Skrivbord empire

Skrivbord empire
Skrivbord empire
Skrivbord empire
Skrivbord empire
Skrivbord empire
Skrivbord empire
Skrivbord empire
Skrivbord empire
Skrivbord empire
Skrivbord empire
Skrivbord empire
Skrivbord empire
Skrivbord empire
Skrivbord empire

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets början, empire, fanerat i mahogny, intarsia i form av kompassros och bård med romber, höjd ca 78, 110x78 cm

Intarsian delvis lossad samt rest, saknar lås och nyckel

886874

2021-03-08