Anders Udd
Closed
2021-03-08
886886
| Sold for | 1 900 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Skönskrift, signerad och numrerad Anders Udd, 32/50, gicléeprint, bladmått 54x74 cm.