Anders Pehrson Bumling golvlampa
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS PEHRSON, "Bumling", golvlampa, 1900-talets andra hälft, Ateljé Lyktan, gulmetall, raster i vit plast, höjd ca 138 cm
Bruksslitage, några repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
886901
2021-03-09