Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
PAUL NELSON (Danmark/Sverige, 1846-1934), Gult hus med unionsflagga, signerad P Nelson, daterad 1886, olja på duk, ca 60 x 80 cm
Lagning, retusch, smärre färgbortfall, uppfodrat på ny duk
886905
2021-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här