Fat Japan Imari
2021-03-14
886929
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 2 st., porslin, Japan, 1900-talets första hälft, Imari, diameter ca 31-36 cm
Nagg