Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 6 st., porslin, Japan, 1900-talets början, Imari, höjd ca 12-29 cm
Den större med nagg och spricka, en med lagad hals, en med spricka, en av senare tillverkning
886951
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här