Vaser Japan Imari

Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari
Vaser Japan Imari

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 6 st., porslin, Japan, 1900-talets början, Imari, höjd ca 12-29 cm

Den större med nagg och spricka, en med lagad hals, en med spricka, en av senare tillverkning

886951

2021-03-14