MARIE ANDERSSON: Etage 2 & 3
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MARIE ANDERSSON (född 1962): Etage 2 & 3, signerad, daterad och numrerad på baksidan Marie Andersson, 2010, 2/5, c-print, 74x74 cm
Föreställer Ivar Kreugers våning på Villagan i Stockholm
886975
2021-04-18