MARIE ANDERSSON: Etage 2 & 3

MARIE ANDERSSON: Etage 2 & 3
MARIE ANDERSSON: Etage 2 & 3
MARIE ANDERSSON: Etage 2 & 3
MARIE ANDERSSON: Etage 2 & 3
MARIE ANDERSSON: Etage 2 & 3
MARIE ANDERSSON: Etage 2 & 3
MARIE ANDERSSON: Etage 2 & 3
MARIE ANDERSSON: Etage 2 & 3

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MARIE ANDERSSON (född 1962): Etage 2 & 3, signerad, daterad och numrerad på baksidan Marie Andersson, 2010, 2/5, c-print, 74x74 cm

Föreställer Ivar Kreugers våning på Villagan i Stockholm

886975

2021-04-18