Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, bemålad, 4 stolar med fast stoppad sits, dekor av plast, sitthöjd ca 45, matbord med höjd ca 74, 140x100 cm, samt 2 iläggsskivor à 48 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, märken, färgborfall

886987

2021-03-14