Matgrupp
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, bemålad, 4 stolar med fast stoppad sits, dekor av plast, sitthöjd ca 45, matbord med höjd ca 74, 140x100 cm, samt 2 iläggsskivor à 48 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, märken, färgborfall
886987
2021-03-14