Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVLAMPA, Tyringe konsthantverk, 1970-tal, skärm i plåt, stomme i metall, höjd ca 120 cm
Bkruksslitage
887001
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här