Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GOLVLAMPA, Tyringe konsthantverk, 1970-tal, skärm i plåt, stomme i metall, höjd ca 120 cm
Zustandsbeschreibung
Bkruksslitage
887001
2021-03-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner