Golvlampa 1970-tal

Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GOLVLAMPA, Tyringe konsthantverk, 1970-tal, skärm i plåt, stomme i metall, höjd ca 120 cm

Zustandsbeschreibung

Bkruksslitage

887001

2021-03-14