Skrivbord teka

Skrivbord teka
Skrivbord teka
Skrivbord teka
Skrivbord teka
Skrivbord teka
Skrivbord teka
Skrivbord teka
Skrivbord teka
Skrivbord teka
Skrivbord teka
Skrivbord teka
Skrivbord teka

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1960-tal, teak, svängd form, 3 lådor, skåp och hyllor på framsidan, höjd ca 72, 183x80 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, enstaka märken på skiva, 1 nyckel medföljer vid utlämningen

887002

2021-03-13