Bouilottelampa belysning Danmark
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, sk. Bouilottelampa, 1900-talets senare del, made in Denmark, 3-armad, fot och stam i mässing, höj- och sänkbar grön plåtskärm, höjd ca 60 cm
Skador: Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage
887006
2021-03-14