Bouilottelampa belysning Danmark

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, sk. Bouilottelampa, 1900-talets senare del, made in Denmark, 3-armad, fot och stam i mässing, höj- och sänkbar grön plåtskärm, höjd ca 60 cm

Skador: Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage

887006

2021-03-14