Bordslampor alabaster

Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, alabaster, detaljer i gulmetall, skärmar klädda i rosa textil, höjd exl. skärm ca 61,5 cm

Bruksslitage, rej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

887024

2021-03-13