Folke Ohlsson soffbord

Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FOLKE OHLSSON, "Frisco", soffbord, Tingströms, Bra Bohag, 1960-tal, stämpelmärkt, höjd ca 55, 122x81 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

887025

Päivämäärä:

2021-03-13