Folke Ohlsson soffbord
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FOLKE OHLSSON, "Frisco", soffbord, Tingströms, Bra Bohag, 1960-tal, stämpelmärkt, höjd ca 55, 122x81 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
887025
Päivämäärä:
2021-03-13