Carl Gustaf Plagemann oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL GUSTAF PLAGEMANN (1805-1868) Landskap med människor och hästar, signerad, olja på duk, ca 31x32 cm

Några ytliga repor

887026

2021-03-13