Petter Thoen färglitografi
2021-03-09
887032
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Wow, signerad Thoen, 313/350, färglitografi, bladmått, ca 32x46 cm, ramad i vit träram