Petter Thoen färglitografi

Petter Thoen färglitografi
Petter Thoen färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943): Wow, signerad Thoen, 313/350, färglitografi, bladmått, ca 32x46 cm, ramad i vit träram

887032

2021-03-09