Gemla möbler stolar

Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar
Gemla möbler stolar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEMLA MÖBLER, stolar, 6 st., brunbetsad trästomme, fast stoppade sitsar, sitthöjd ca 46 cm, stämplade Gemla Möbler AB 1978

Bruks- och åldersrelaterat slitage

887039

2021-03-13