Hermès Kelly Bag 28 vintage

Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage
Hermès Kelly Bag 28 vintage

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HERMÈS KELLY BAG 28 VINTAGE, märkt med bokstav D i cirkel vilket motsvarar tillverkningsår 1974, beiget läder, invändigt tre fack varav ett med dragkedja, kallstämplad ovan lås samt lås med märkning, längd ca 28 cm, höjd ca 20 cm, bredd ca 10 cm

Bruksslitage, senare dustbag medföljer

887048

2021-03-14