Litografi Lasse Åberg

Litografi Lasse Åberg
Litografi Lasse Åberg
Litografi Lasse Åberg
Litografi Lasse Åberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "Ingo-Läsk, signerad, numrerad 22/200, färglitografi, ca 53x39 cm

Saknar glas

887068

2021-03-13