Petter Thoen färglitografi

Petter Thoen färglitografi
Petter Thoen färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

3 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943): "OMG We are out of champagne!", signerad Thoen, 20/190, färglitografi, ca 54x43 cm, ramad i vit träram.

887075

2021-03-15