Klubbat för:
5 200 SEK
3 000 SEK
PETTER THOEN (född 1943): "OMG We are out of champagne!", signerad Thoen, 20/190, färglitografi, ca 54x43 cm, ramad i vit träram.
887075
2021-03-15