Sofia Änghede

Sofia Änghede
Sofia Änghede
Sofia Änghede
Sofia Änghede

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFIA ÄNGHEDE (född 1972): "#12", signerad och daterad a tergo Sofia Änghede 2004, 1/4, laminatfoto på aluminium, ca 90x117 cm

887078

2021-03-14